Videolar

Son Pişmanlık Neye Yarar?

Bilmek anlayış kazandırır. Her birimizin bu dünyadan göçeceğini bilmenin ne faydası var? İnsanların hayatı son bulurken duydukları pişmanlıklar neler oluyor? Motive olmak, motive kalmak için bu hayatın sonu olduğunu bilmenin faydası nedir?


Kehanetin Ne?

LGS veya YKS veya MSÜ veya bir başka hayat sınavı… Ne bekliyorsun? Beklentinin sonuca nasıl bir etkisi var? Bu kısa videoda aklına gelenlerin başına gelme olasılığını anlattım. Yararlı olması dileğiyle.


Bil ki Başarıyorsun!

Ne kadar başarılı olduğunu biliyor musun? Pek çok genç arkadaşım, kendini başarısız buluyor. Kendinden şikayet ederek, moraller bozuk bir şekilde günlerini geçiriyor. Çünkü hatırlamıyor. Nasıl başardığını, başarmakta olduğunu. Bu video kendinden memnun olmayan ama sevilesi, taktir edilesi, güzel arkadaşlarıma gelsin.

Devam Et!

Diyorum ki: 🔥 Motivasyon hep var. Bazen kırılır, bazen azalır ama onarılır ve yükselir. Devam etmek için bir söz, bir kaç dakika yeterli olabilir. Sana bir şeyleri hatırlatmak, seni ikna etmek, seni kendine inandırmak için hazırladığım bu videonun yararlı olmasını dilerim. Ben başaracağına inanıyorum. Sen de inan.

Bu Hayatla Ne Yapacaksın?

Başarının kaynağına, başarılı insanların motivasyon kaynaklarına bakınca 3 soruya verdikleri yanıt görülür. Ne – nasıl – niçin. Bu sorulara senin vereceğin yanıtlar seni başarı yolculuğunda güç verecektir.

Kendine Güvenmeyi Öğren

Özgüveni hissetmeni istemiyorum. Onu öğrenmeni, sende kalıcı olmasını istiyorum. Özgüvenin kaynağı ve nasıl kazanılabileceğin konusunda kısa bir video hazırladım. Videonun sana gelişimin için yeni başlangıçlar yapacağını umuyorum.

Mükemmeliyetçi Misin?

Mükemmeliyetçilik başarının engeli olabilir mi? Peki, zaman ve enerji hırsızı olabilir mi? Kimden? Nereden öğrenildi bilinmiyor ama pek çok insanda mükemmeliyetçilik diye bir şey var. İnsanların mutsuzluğunun önemli bir sebebinin bu olduğunu düşünüyorum. Mükemmeliyetçi insan kendisine hata yapma izni vermez. Bu kulağa hoş geliyor ama sağlıklı bir ruh hali değil. Tamam, yüksek standartlara ulaşmak güzel bir amaç ama o amaca transit gidilecek, kaymak gibi bir yol bulamayız.

Youtube ve IGTV hesaplarımdan diğer videolarıma ulaşabilirsiniz. Kanalıma üye olur, sosyal medyada beni takip ettikleriniz arasına katarsanız sevinirim.