Hizmetler

Psikolojik Danışman ve Rehberlik Uzmanı Bora Serhat Çelik, 2003 yılında başladığı profesyonel eğitimcilik kariyerinde öğrencilerin, velilerin, kurumların ve çalışanlarının yaşantılara değer katacak eğitim hizmetleri sunuyor.  Hizmet talep eden bireyin, ailenin, kurumun ihtiyaç duyduğu eğitim içeriğini değerlendirerek, ihtiyaca özel, eğitim programı oluşturmaktadır.

Bora Serhat Çelik

Başta eğitim – öğretim kurumları olmak üzere diğer sektörlerdeki kuruluşların insan kaynakları bölümlerinin hizmet içi eğitim programlarında destek veriyor.

Yüz yüze veya çevrimiçi sunulan eğitimler; bireysel görüşme, seminer, grup oturumu, atölye çalışmaları yöntemiyle uygulanıyor.

İhtiyaçlara göre belirlenen eğitim başlıkları altında eğitim konuları:

Ayrıca Bora Serhat Çelik, Kariyer Planlama Aracı isimli kariyer envanterini ve raporlamasını Türk kültürüne uyarlamış ve  Türkçeye kazandırmıştır.

Kariyer Planlama Aracı

Üniversitede seçeceğiniz bölüme karar verirken veya hangi meslek alanının size ‘daha’ uygun olduğunu düşünürken; Kariyer Planlama Aracı (KPA) size yardım eder.

ABD Çalışma Bakanlığı, İstihdam ve Eğitim İdaresi Başkanlığı tarafından tanımlanmış, Türkiye kültürüne uyarlanmış 962 meslek en uygun olanından en az uygun olanına doğru sıralanır. Kişisel özelliklerinizi analiz eder, size objektif olarak yansıtır. Yüzlerce mesleği eğitim ve hazırlık düzeyine göre sizin kişilik ve yetenek özelliklerine göre gruplandırır.

Sizin potansiyel yeteneklerinizi, size uygun kariyer seçenekleriyle eşleştirir. 15 dakika kadar kısa bir sürede uygulanır. Kişisel özellikleriniz ve bunlara uygun mesleklerle üniversitede okumanız önerilen bölümleri hemen rapor.

KAriyer Planlama Aracı isimli kariyer testi tanıtım videosunu ( 130 saniye) buradan izleyebilirsiniz.

Bora Serhat Çelik ile iletişim kurmak için tıklayınız.